Szafka pod telewizor czarna do salonu

Szafki pod TV

Telewizor to stały element wyposażenia każdego salonu czy pokoju dziennego, w związku z czym szafka RTV to niezbędny mebel, który powinien świetnie komponować się z resztą aranżacji. Wybierając stolik pod telewizor zwróć uwagę nie tylko na jego wymiary, ale również formę i budowę – powinien być pojemny, funkcjonalny i ustawny, by nie zajmował za dużo miejsca.

W salonach urządzonych w stylu nowoczesnym świetnie wygląda szafka pod telewizor czarna, wykonana z płyt o wysokim połysku. Minimalistyczny kształt stolika RTV wpisuje się w najnowsze trendy i doskonale uzupełni wystrój salonu.

Stolik RTV – jaki wybrać?

Zastanawiasz się, jaki stolik pod telewizor wybrać? Odpowiadamy na twoje pytanie i rozwiewamy wątpliwości: szafka pod telewizor powinna być funkcjonalna, estetyczna, pojemna i ustawna. Co jeszcze musisz wziąć pod uwagę dokonując wyboru?

Szafki RTV czarne

Funkcjonalność

Wybierając stolik pod telewizor musisz wziąć pod uwagę nie tylko wielkość telewizora. Pamiętaj, że aranżując kącik telewizyjny powinieneś wygospodarować miejsce również na konsolę do gier, odtwarzacze DVD, głośniki i sprzęt multimedialny. Jeśli masz kolekcję płyt lub magazynów – również musisz znaleźć im miejsce, w którym będziesz mógł przechowywać je w ładzie i porządku. Dobrym wyborem jest szafka RTV o pojemnym wnętrzu, z szufladami lub dodatkowymi półeczkami.

Zobacz wszystkie CZARNE SZAFKI RTV http://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Estetyka

Stolik pod telewizor powinien być nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny. Starannie wykonane szafki spełnią nie tylko praktyczną rolę – ich lśniące fronty świetnie podkreślą aranżację, dodadzą jej elegancji i smaku. Wyjątkowo eleganckie są czarne szafki RTV o minimalistycznej formie i zgrabnych kształtach, które świetnie komponują się z elementami wystroju różnych wnętrz i dają duże możliwości aranżacyjne.

Czarne szafki RTV

Optymalna wysokość

Niskie szafki RTV to doskonałe meble pod duży telewizor, który ustawiony na ich blacie znajduje się na odpowiedniej wysokości (linii wzroku). Pamiętaj, że stoliki sprawdzają się również w aranżacjach, w których plazma zawieszona jest na ścianie – można na nich ustawić sprzęt multimedialny, książki czy kolekcję płyt. Optymalna wysokość szafek RTV to ok. 50 – 60 cm.

Przeczytaj też o BIAŁYCH SZAFKACH RTV http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/szafka-rtv-biala-w-modnych-aranzacjach/

Czarne szafki pod tv

Solidność i trwałość

Szafki pod telewizor – jak wszystkie meble w salonie – muszą być wykonane z dobrych i wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia i zarysowania. Warto wybrać stoliki RTV niemieckiej jakości, które dają gwarancję solidności i trwałości. Wybierając szafki pod TV zwróć również uwagę na jakość elementów tj. zawiasy i uchwyty.

Czarne szafki RTV

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz