Aranżacja ściany z telewizorem w salonie

Dobrze przemyślany i zaprojektowany kącik telewizyjny w salonie sprawi, że oglądanie ulubionego programu czy filmów będzie czystą przyjemnością. Urządzając salon szczególną wagę przywiązuje się do miejsca, w którym ma się znaleźć plazma, niezależnie od tego czy będzie zawieszona na ścianie, czy postawiona na szafce RTV – to ta część zazwyczaj stanowi główny element aranżacji. Gdzie umieścić telewizor w salonie i czym ozdobić ścianę za TV?

Ściana z telewizorem – czym ozdobić

Ściana za telewizorem powinna pasować do reszty wystroju. Warto jednak zadbać, by odróżniała się od pozostałych ścian – do jej ozdobienia można wybrać tynk dekoracyjny lub ciekawą tapetę. Ściana za telewizorem stanowi bowiem tło nie tylko dla sprzętu multimedialnego (głośników czy plazmy), ale również dla szafek RTV czy witryn.

Szafki pod tv białe

Szafki pod telewizor – jaką wybrać?

Szafka pod telewizor to niezbędny mebel w każdym funkcjonalnym salonie i jest potrzebna również wtedy, gdy plazma jest zawieszona na ścianie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że można w niej schować wszystkie niezbędne akcesoria, płyty czy magazyny, a na jej blacie postawić głośniki i konsolę do gier.

Sprawdź ceny SZAFEK RTV – JUŻ OD 234 zł! http://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Każde zamówienie obejmuje DARMOWA DOSTAWA!

Szafek pod telewizor i stolików RTV jest bardzo wiele. Do salonów w stylu skandynawskim możesz wybrać białą szafkę pod telewizor o minimalistycznej formie lub szafkę w kolorze ciepłego drewna. W nowoczesnych wnętrzach doskonale prezentują się czarne szafki RTV na wysoki połysk.

Zobacz najciekawsze propozycje aranżacji ściany z telewizorem.

Czarna szafka RTV

Białe szafki RTV

Czarne szafki pod tv z połyskiem

Zapisz