Drewniane szafki RTV vs szafki RTV stylizowane na drewniane

Każdy zasługuje na odrobinę luksusu, zwłaszcza w swoich przytulnych czterech kątach. Warto zadbać o najbliższe otoczenie, ponieważ jest ono naszą ostoją, miejscem przeznaczonym do odpoczynku i relaksu. Jak to zrobić, nie ponosząc jednocześnie dużych kosztów na wiele niepotrzebnych detali? Już mówimy jak.

Najnowsze trendy w wystroju wnętrz – drewniane szafki RTV

Aktualnie bardzo ważne stało się kreowanie swojego wizerunku. Wielu badaczy wskazuje, że jest to przydatne w każdej dziedzinie i nie jednokrotnie, dzięki dbaniu o własny wizerunek można nawet otrzymać awans. Nie dotyczy to jednak jedynie naszego personalnego wyglądu. Odnosi się to do każdego aspektu życia. Zadbane, zorganizowane osoby dbają także o miejsce w którym przebywają. Ważne jest, aby było ono stylowe, nowoczesne oraz by wyposażenie było dobrej jakości. Jak unowocześnić swój salon nie przepłacając? Popularne w ostatnim czasie stały się szafki RTV, szczególnie w skandynawskim stylu, który charakteryzuje surowość, a także użycie tylko naturalnych materiałów, takich jak kamień czy drewno. Trudno jest uzyskać meble z kamienia, z tego względu lepiej jest postawić na drugą opcję.

Szafka RTV Lima biała/sonoma drewnopodobna w stylu skandynawskim

Szafka RTV Lima biała/sonoma drewnopodobna

Czy niezawodna jakość i styl drewnianych szafek RTV jest dla każdego?

Niezaprzeczalnie drewno wprowadza niesamowity nastrój do każdego pomieszczenia. Nadaje mu jednocześnie elegancji, jak i prostoty oraz naturalności. Ponadto są niezwykle trwałe i niezawodne, niektóre z nich mają kilka wieków, a nie powstydziłby się ich nikt. Jeśli się o nie dba potrafią stać nienaruszone, bez oznak zniszczenia, bardzo długo. Należy jednak pamiętać, że meble wykonane z drewna są niestety przy tym drogie. Ich ceny wahają się od kilkuset do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie tylko sam ich zakup, ale i środki do ich zabezpieczenia mogą dużo kosztować.

Szafka RTV Abelia drewnopodobna

Szafka RTV Abelia drewnopodobna

Szybkie, tanie odświeżenie pomieszczenia przy pomocy drewnianej szafki RTV

Jest jednak rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć stylowe pomieszczenie i są jednocześnie świadomi tego, że wskazane jest, aby co kilka lat odmieć swoje wnętrze, przez co niepotrzebne są meble na lata. Jest to wyposażenie wykonane ze sklejki w kolorze drewna. Takie meble są modne, eleganckie oraz nie wydamy na nie fortuny. Jest wiele różnych wariantów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na koniec warto pamiętać, że dzięki takiej oszczędności można pozwolić sobie na jakieś dodatkowe udogodnienia, takie jak podświetlenie lub tkanina akustyczna, która jest bardzo przydatna przy szafkach RTV. Przykład takiej szafki znajdziecie m.in. tutaj: http://www.aaaameble.pl/totalna-nowosc-tkanina-akustyczna-szafka-rtv-lemon-z-oswietleniem

Szafka RTV Lemon z tkaniną akustyczną i oświetleniem LED

Szafka RTV Lemon z tkaniną akustyczną i oświetleniem LED