Nowoczesne szafki RTV do salonu w stylu minimalistycznym

Szafki RTV mają przewagę nad zwykłymi stolikami pod telewizor taką, że stanowią nie tylko podporę na telewizor, ale również schowek na kolekcję filmów i sprzęt audiowizualny. Sprytnie zaprojektowane wnętrze umożliwia utrzymanie w porządku wszystkich akcesoriów, drobnych przedmiotów, zapasowych kabelków czy pilotów. Dzisiaj zaprezentujemy nowoczesne szafki pod telewizor, które idealnie będą pasować do salonów w stylu minimalistycznym.

Styl minimalistyczny jest wszystkim bardzo dobrze znany, ponieważ od kilku lat jest jednym z najczęściej wybieranych w aranżacjach wnętrz. Prostota, umiar, harmonia – to główne cechy minimalistycznych wnętrz. Urządzając salon w stylu minimalistycznym ważne jest pozbycie się wszystkiego, bez czego da się funkcjonować, a co może wywoływać wrażenie chaosu, nieporządku.

Jaką szafkę RTV wybrać do minimalistycznych wnętrz? Zobacz nasze propozycje.

Szafki RTV w stylu minimalistycznym

Im mniej, tym więcej – to główna zasada minimalistycznych wnętrz i to o niej powinno się pamiętać wybierając meble do salonu. Proste, zgrabne szafki RTV to strzał w dziesiątkę! Pozbawione załamań, zdobień i wypukłości szafki świetnie uzupełnią aranżację salonu, w którym panuje ład i harmonia.

Wśród szafek RTV w stylu minimalistycznym znajdziesz modele białe, czarne, w kolorze drewna, z połyskującymi frontami lub matowymi. Możesz również zdecydować się na szafkę z oświetleniem LED, które o zmroku pomoże zbudować niesamowity klimat w salonie i atmosferę idealną do relaksu, odpoczynku.

Jeśli masz dużo miejsca w salonie możesz zdecydować się na dwie niskie szafki RTV, a obok nich postawić zgrabną witrynę z przeszkleniami. Stworzysz w ten sposób harmonijną kompozycję, która nie zagraci pomieszczenia, a zapewni ci wystarczająco dużo miejsca do przechowywania rzeczy osobistych.

Białe szafki RTV z połyskiem

Szafki pod telewizor z oświetleniem lub bez

Meble z oświetleniem LED to prawdziwy hit ostatnich sezonów. Subtelne światło sprawia, że meblościanka o zmroku prezentuje się po prostu wyjątkowo, a całe wnętrze nabiera niepowtarzalnego charakteru. Użyj suwaka znajdującego się na środku grafiki i zobacz, jak fantastycznie wyglądają meble z połyskiem oświetlone różowym światłem.

Pamiętaj, że możesz sam wybrać kolor oświetlenia i dopasować go do aranżacji swojego salonu.

Nowoczesne stoliki pod telewizor – inspiracje

Szafka pod telewizor (środkowa)
z kolekcji mebli Jet Set
Sprawdź wymiary »

Półka ścienna
z kolekcji mebli Jet Set
Sprawdź wymiary »

Szafka pod telewizor (prawa)
z kolekcji mebli Jet Set
Sprawdź wymiary »

Szafka pod telewizor (lewa)
z kolekcji mebli Jet Set
Sprawdź wymiary »

Szafka wisząca
z kolekcji mebli Diamond
Sprawdź wymiary »

Szafka pod telewizor
z kolekcji mebli Diamond
Sprawdź wymiary »

Witryna wisząca
z kolekcji mebli Luxus
Sprawdź wymiary »

Szafka pod telewizor
z kolekcji mebli Luxus
Sprawdź wymiary »

Witryna stojąca
z kolekcji mebli Luxus
Sprawdź wymiary »

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Jakie meble do salonu wybrać?