Szafka pod telewizor styl skandynawski – 3 modne nurty

Szafka RTV skandynawski sty, biała z półką w kolorze drewna

Szafka pod telewizor w stylu skandynawskim – który od ponad 100 lat cieszy się tak samo „żywą” popularnością. Szafka w trzech nurtach – przytulnym, opartym na dekoracyjnych elementach w kolorze drewna, nowoczesnym, minimalistycznym designie oraz mocnym kontraście.

Szafka pod telewizor styl skandynawski – nurt sielski, przytulny

Urocza szafka pod TV w stylu skandynawskim ma piękne białe fronty (biała melamina) i korpus w kolorze „ciepłego” drewna (melamina Sonoma). Doskonała równowaga, bliskość natury została osiągnięta, dzięki „ociepleniu” zimnej bieli akcentami doskonale imitującymi drewno. Zastąpienie drewna melaminą (która je świetnie imituje) to dla Ciebie duża korzyść finansowa. Możesz mieć w salonie tanią szafkę RTV za jedyne 599 zł, która jest bardzo trwała, łatwa w czyszczeniu, a do tego kilka razy tańsza od drewnianej szafki.

Szafka RTV skandynawski styl, Lima biała/sonoma

Przytulna szafka pod TV styl skandynawski z pięknym białym frontem i elementami w kolorze drewna, które sprawiają, że mebel tworzy przytulny klimat. Solidne, typowo skandynawskie nóżki, funkcjonalne i dekoracyjne półki. Wymiary: 1809 x 440 x 550 mm. Szafka pod telewizor świetnie komponuje się z drewnianymi dekoracjami, innymi meblami. Przykładowo w aranżacji z oryginalnymi drewnianymi donicami i zieloną rośliną. Cena: 599 zł. Darmowa dostawa.

Szafka pod TV styl skandynawski – nurt oszczędny, prosty, minimalistyczny

Szafka pod TV, posiadająca prostą formę, oszczędną w zdobienia reprezentuje nowoczesną odmianę skandynawskiego stylu. Cechuje ją minimalizm, w całości biały kolor, wysoki połysk, dyskretne, subtelne podświetlenie (tworzące linię oddzielającą front szafki od blatu).

Szafka RTV w skandynawskim stylu, Luxus Biała z oświetleniem

Bardzo elegancka i nowoczesna szafka pod TV styl skandynawski. Biała z wysokim połyskiem, delikatnym podświetleniem. Wymiary: 1800 x 270 x 420 mm. Zaprezentowana w aranżacji skandynawskiej (nurt z dominującą bielą i szarościami). Prosto, elegancko i nowocześnie. Cena: 760 zł. Darmowa dostawa.

Szafka pod telewizor styl skandynawski – w wersji black & white

W stylu skandynawskim biel jest zawsze bazą, jest najważniejsza. Można ją dopełniać „żywymi” kolorami lub mocną czernią. Nasza szafka pod TV jest właśnie przykładem kolejnej odmiany stylu skandynawskiego. Jest w zasadzie biała, czarny jest tylko blat i delikatne dekoracyjne paski. Ma bardzo prostą formę, prostokątny kształt i gładkie fronty, bez uchwytów.

Szafka RTV Pure, czarno-biała, skandynawski styl

Szafka RTV w skandynawskim stylu. Biała z wysokim połyskiem i subtelnymi dodatkami czerni. Prosty, geometryczny kształt, bez fikuśnych wzorów, skromnie, minimalistycznie. Wymiary: 1600 x 483 x 488 mm. Cena: 799 zł. Darmowa dostawa.