Szafka pod telewizor w stylu skandynawskim

Szafka pod telewizor

Styl skandynawski to przede wszystkim funkcjonalność, prosty design i jasne barwy. To połączenie przestronności, harmonii i porządku. W salonie urządzonym w tym stylu nie ma miejsca na chaos i bałagan, dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich mebli.

W salonie w stylu skandynawskim rządzi minimalizm i prostota, przeważają jasne, pastelowe barwy ocieplone kolorem drewna.

Szafka RTV styl skandynawski

Zastanawiasz się, jaką szafkę RTV wybrać do salonu w stylu skandynawskim? Przede wszystkim – prostą w formie i funkcjonalną. W jej wnętrzu musisz mieć wystarczająco dużo miejsca, by pochować cały sprzęt multimedialny i akcesoria. Co ważne – powinna sprawiać wrażenie lekkiej, by dobrze wkomponowała się w minimalistyczną aranżację.

Świetną propozycją dla miłośników skandynawskich klimatów jest szafka pod telewizor wykonana z płyt w kolorze bieli i drewna. Prosta forma szafki i zgrabne nóżki powodują, że mebel – pomimo wymiarów – wygląda bardzo skromnie i nie przytłacza aranżacji. Co ważne – szafka jest bardzo funkcjonalna: z jednej strony ma praktyczne półeczki, a z drugiej pojemne szafki.

Przeczytaj również o KOMODZIE W STYLU SKANDYNAWSKIM http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/komoda-w-stylu-skandynawskim/

Salon w stylu skandynawskim

Zapisz

Zapisz

Zapisz