Szafka RTV nie musi być nudna

Stolik RTV w salonie

Szafka pod telewizor musi być praktyczna i funkcjonalna, ma być przede wszystkim stabilną podstawą, na której postawimy telewizor i inne urządzenia RTV. Powinna mieć odpowiednią wysokość, która zapewni właściwy kąt widzenia i odpowiednią szerokość, tak żeby oprócz telewizora – zmieścić niej na przykład kolekcję filmów lub gier.

Oczywiście dobrze jest, jeśli szafka tv posiada szuflady, w których ukryjemy akcesoria i multimedia. Stolik RTV powinien też zasłaniać wychodzące z telewizora kable. Ale czy na pewno to wszystkie funkcje, jakie „powinna” posiadać szafka TV? Zdecydowanie nie, bo szafka RTV to ozdoba naszego salonu, w którym spędzamy dużo czasu. Nie może być nudnym, niepasującym do otoczenia tworem.

Szafka pod telewizor do jasnych wnętrz

Styl skandynawski zdobywa coraz większą popularność w naszym kraju. Co raz więcej osób decyduje się na wystrój w tej stylistyce. Pamiętajmy o tym, żeby również szafka RTV wpisywała się w  styl skandynawski. Ważne żeby charakteryzowała się prostotą, która idzie w parze z funkcjonalnością –  to właśnie te dwie cechy są kwintesencją stylu skandynawskiego.

Stolik RTV w jasnym wnętrzu

Sprawdź Szafka RTV Lima http://www.aaaameble.pl/szafka-rtv-lima-biala-sonoma

Nowoczesny stolik pod tv

Szafka pod telewizor do nowoczesnego wnętrza nie może być przesadnie zdobiona. Podobnie jak w stylu skandynawskim, tak i tu dominuje prostota i funkcjonalność. Różnica jest taka, że w nowoczesnym stylu oprócz białych, często stosowane są również meble o bardzo ciemnych kolorach.

Ciemna szafka RTV w salonie

Zobacz również Szafki RTV w AAAA Meble http://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Stolik RTV z oświetleniem

To, że w ostatnich latach styl skandynawski i nowoczesny zdominował polski rynek nie znaczy, że wszystkim odpowiada. Wśród miłośników oglądania telewizji na pewno znajdą się tacy, którzy nie do końca przepadają za prostotą i szukają czegoś więcej. Świetnym rozwiązaniem będą szafki tv z oświetleniem. Delikatne światło razem z odpowiednim nagłośnieniem stworzy idealny klimat do obejrzenia ulubionego serialu czy zagrania w ulubioną grę.

Szafka RTV z oświetleniem w salonie

Sprawdź Szafka RTV Luxus http://www.aaaameble.pl/szafka-rtv-luxus-czarna

Designerski stolik pod telewizor dla melomana

Osoby, które na równi cenią sobie wysoką jakość dźwięku, co dobry design, muszą koniecznie sprawdzić szafkę RTV Lemon z kolekcji AAAA Meble. Jest to bardzo designerski mebel, którego front został obity tkaniną akustyczną, dzięki czemu we wnętrzu szafki można zamontować głośniki, a sam mebel nie będzie przeszkadzał w rozchodzeniu się dźwięku.

Szafka RTV z tkaniną akustyczną w salonie

 

Zapisz