Szafka RTV w stylu modernistycznym

Szafka RTV

Salon czy pokój dzienne to miejsce, w którym spędzamy czas na relaksie i codziennych rozrywkach – oglądaniu filmów, graniu na konsoli czy słuchaniu muzyki. Aranżując wnętrze zadbaj o meble, które umożliwią ci stworzenie funkcjonalnego prywatnego studia multimedialnego i w którym każdy sprzęt – od dużego telewizora po zapasowe kable, piloty – będzie miał swoje miejsce.

Ściana z telewizorem to zazwyczaj główny element aranżacji salonu i to na niej bardzo często koncentruje się wzrok domowników. Wybierając meble pokojowe zwróć szczególną uwagę na to, jaka szafka RTV jest w zestawie. Powinna mieć nie tylko odpowiednią wysokość (jeśli rezygnujesz z powieszenia plazmy na ścianie i planujesz postawić na niej telewizor), ale też pojemne wnętrze i oczywiście ciekawy wygląd, odpowiadający pozostałym elementom aranżacji. Jeśli w twoim salonie rządzi nowoczesność, postaw na stolik pod telewizor w stylu modernistycznym.

Nowoczesna szafka pod telewizor w stylu modern

W salonie w stylu modernistycznym świetnie sprawdzi się szafka RTV biała z ciekawym motywem ozdobnym – asymetrycznymi, czarnymi pasami. Gładkie fronty z połyskiem i uniwersalne kolory sprawiają, że taki stolik pod TV jest na tyle uniwersalny, że stworzy harmonijną całość z innymi, nowoczesnymi meblami.

Szafka RTV Pure

Jeśli w salonie przeważają jasne kolory, a ty lubisz minimalizm – postaw na białą szafkę RTV ze szklanymi półeczkami i wmontowanym oświetleniem LED.

Szafka RTV Palermo

Sprawdź cenę SZAFKI RTV PALERMO http://www.aaaameble.pl/szafka-rtv-palermo-z-oswietleniem

Na wszystkie szafki – DARMOWA DOSTAWA

Czarne szafki RTV z połyskiem do wnętrz w stylu modern

Miłośnicy odważnych aranżacji z pewnością chętnie skierują wzrok na czarne szafki pod telewizor na wysoki połysk. Prostota i oszczędność formy, minimalizm i nowoczesny look sprawiają, że świetnie komponują się z innymi modernistycznymi meblami i dodatkami, tworząc z nimi spójną całość.

Zobacz wszystkie SZAFKI POD TELEWIZOR http://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Czarna szafka pod telewizor