Szafki RTV białe

Białe szafki RTV kojarzą się z luksusem, elegancją, świeżością i lekkością (zresztą jak wszystkie białe meble). Wnętrza wypełnione białymi meblami są bardziej przestronne i jasne. Dzięki temu mamy lepsze samopoczucie w jesienne, deszczowe dni lub późną porą, kiedy zmęczenie daje nam we znaki. W takiej przestrzeni czujemy się zrelaksowani i napełnieni pozytywną energią. Poniżej prezentujemy kilka naszych białych perełek – szafki RTV z uchwytami, gładkimi frontami, półkami i wystrzałowym oświetleniem.

Zobacz wszystkie szafki RTV w sklepie http://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Na wszystkie szafki – DARMOWA DOSTAWA

Białe szafki RTV z uchwytami

Białe szafki RTV otwierane za pomocą uchwytów to komfortowy sposób otwierania i ekonomiczne cenowo rozwiązanie, zdecydowanie tańsze niż np. tip-ony, potocznie nazywane również klik-klakami. Szafki RTV wyposażone są w różnego rodzaju uchwyty: podłużne, blisko osadzone lub oddalone od siebie, jeden pojedynczy lub kilka krótszych.

Białe szafki RTV z uchwytami

Białe szafki RTV z oświetleniem

Białe szafki RTV z oświetleniem to błysk elegancji i ekstrawagancja pełną parą. To modele odpowiednie dla tych, dla których stylowa biel to za mało, poszukują efektu wow, czegoś więcej co „ożywi” białą szafkę RTV. Tym elementem wow jest z pewnością oświetlenie: krzykliwe purpurowe, delikatne niebieskie czy liliowe. Każde przykuwa uwagę, tworzy klimat w salonie i działa jak dyskretne światło lampki nocnej.

Białe szafki RTV z oświetleniem

Białe szafki RTV z półkami

Białe szafki RTV z półkami to bardzo praktyczny mebel. W salonie nigdy dość dodatkowego miejsca na drobiazgi, książki, pilota do TV, konsolę, kolekcję płyt itd. Pojemne półki to dodatkowy schowek, ale i element dekoracyjny. Szafki RTV mają elegancką szklaną półkę i subtelne podświetlenie. Białe szafki RTV z półkami nie są nudne, monotonne. Półki nadają szafkom dynamizmu, są elementem, który je „ożywia” i dekoruje.

Białe szafki RTV z półkami

Designerskie szafki RTV

Ta propozycja białej szafki RTV jest zupełnie inna. Oryginalne połączenie bieli i czerni, gładkie fronty, bez uchwytów, prostokątny kształt – to wszystko wpisuje się w nowoczesny design (jak powyższe modele). Jednak jest w niej coś więcej. To dynamizm formy, szafka RTV działa na zmysły i wyobraźnię jak futurystyczny obraz, w którym na pierwszy plan wysuwa się ruch. Zdecydowanie propozycja dla odważnych, którzy chcą urządzić salon w sposób niebanalny.

Nowoczesna szafla RTV, biało-czarna