Szafki RTV – liczy się dobry design

Szafka pod tv z oświetleniem LED

Szafka pod telewizor musi być przede wszystkim praktyczna?  Na pewno tak, ale obserwując najnowsze kolekcje mebli, można śmiało stwierdzić, że nie tylko. Obecnie szafki RTV to meble, które – na równi za pragmatyką – pełnią funkcje ozdobne w naszych salonach.

Nowoczesny design czyli jaki?

Dobry i nowoczesny design cechuje pragmatyczne podejście do funkcjonalności, jakie szafka tv powinna posiadać elegancję oraz piękno, obok którego nie można przejść obojętnie. Nowoczesna szafka pod telewizor pozwoli utrzymać porządek w salonie, schowa kable wychodzące z telewizora i upiększy salon w każdym domu. Funkcje estetyczne stolika pod tv nie są bez znaczenia, w końcu stawiamy go w salonie, który jest wizytówką każdego domu.

Zobacz też szafka w stylu skandynawskim /https://szafkapodtelewizor.pl/szafka-pod-telewizor-w-stylu-skandynawskim/

Nowoczesny design to bez wątpienia coś, co cechuje szafkę RTV Luxus z kolekcji AAAA MEBLE. Ten designerski mebel wykonany jest z wysokiej jakości czarnej płyty MDF o mocnym połysku. Dodatkowego blasku nadają srebrne uchwyty i podstawki. Jednak tym co dodaje największego uroku tej szafce jest niebieskie światło LED, oplatające mebel w jego górnej części, tworzące tym samym niesamowity klimat do oglądania filmów czy grania w gry.Szafka RTV z oświetleniem w salonie

Sprawdź szafkę RTV Luxus http://www.aaaameble.pl/szafka-rtv-luxus-czarna

Zapisz

Zapisz