Szafki RTV w kolorze drewna i bieli – nowość w naszej ofercie!

Szafki RTV nowość

Naszą ofertę szafek pod telewizor poszerzyliśmy o dwie prawdziwe perełki modele Florenz i Abelia. Co jest w nich wyjątkowego? Przede wszystkim połączenie estetyki i funkcjonalności. Ciepłe kolory drewna, barwa gorzkiej czekolady i śnieżna biel w minimalistycznej odsłonie. Gładkie fronty, proste bryły i dyskretne uchwyty, a przy tym wysoka jakość materiałów i niemiecka solidność wykonania. Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj nasze nowe produkty!

Dowiedz się więcej o nowych meblach w naszej ofercie: http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/nowosc-w-naszej-ofercie-sprawdz-koniecznie/

Szafka pod telewizor Florenz

Pojemna, funkcjonalna i ustawna szafka RTV wchodząca w skład zestawu mebli pokojowych Florenz to prawdziwy „must have”, jeśli marzy ci się salon utrzymany w skandynawskich klimatach. W parze z funkcjonalnością idzie estetyka i piękny wygląd. Projektanci przełamali biel ciepłym kolorem drewna, dzięki czemu szafka doskonale sprawdzi się w otoczeniu innych mebli rodem z chłodnej Skandynawii.

Szafka pod telewizor Florenz kosztuje tylko 699 zł – sprawdź: http://www.aaaameble.pl/szafka-rtv-florenz
Pamiętaj, że każde zamówienie obejmuje DARMOWA DOSTAWA!

Szafka RTV Florenz

Szafka RTV Florenz wymiary

Szafka RTV Abelia

Nowoczesny stolik pod telewizor z kolekcji mebli Abelia wyróżnia przede wszystkim oryginalny design – jej bryła połączona jest z panelem ściennym w kontrastującym kolorze, który stanowi dla niej ciekawe tło. Dodatkowo na panelu zamocowane są trzy półki – idealne na ozdoby, dekoracje, kwiaty lub kolekcję multimediów.

Szafka RTV Abelia ma dwie praktyczne półki (idealne na konsolę czy dekoder) oraz pojemne wnętrze, które pomieści wszystkie kable czy akcesoria audio – wizualne. Stanowi solidną podstawę pod telewizor – z powodzeniem możesz postawić na niej nawet sporych rozmiarów plazmę.

Szafka RTV Abelia w kolorze drewna

Szafka RTV Abelia wymiary

Cena szafki pod telewizor Abelia to jedynie 799 zł. Zobacz w sklepie: http://www.aaaameble.pl/szafka-rtv-abelia